John Crane je lídrem ve světě rotačních těsnění s více než stoletou tradicí. Naše výrobky najdete od polárního kruhu po rovník a pro naše zákazníky jsou zárukou spolehlivosti, odolnosti a také ochrany životního prostředí.

Konstruktér - Designer John Crane Lutín

Hledáme designery pro kreslení mechanických ucpávek do čerpadel a kompresorů.

Splňujete-li dále uvedené požadavky, neváhejte nám prosím zaslat váš životopis v anglickém jazyce.

Náplň práce

Kreslení mechanických ucpávek John Crane ve 2D a 3D
Práce s technickou dokumentací, databázemi výkresů, informačním systémem
Kontrola práce, komunikace se zákazníkem (zahraniční John Crane)
Komunikace s ostatními členy konstrukčního týmu, aplikačními inženýry, výrobou
Podpora projektů neustálého zlepšování
Účast na poradách

Co od Tebe očekáváme?

SŠ/VŠ strojní
AJ na komunikativní úrovni podmínkou
Uživatelská znalost Solid Edge, SAP
Zaměření na preciznost a detaily
Schopnost týmové práce

Co nabízíme?

• nadstandartní finanční ohodnocení
• stravenky, závodní stravování
• 25 dní dovolené
• čisté pracovní prostředí
• možnost růstu v rámci firmy
• bonus za nulovou absenci
• firemní příspěvky na penzijní/životní pojištění
• finanční podpora v rámci relokace/přestěhování za prací
• finanční podpora pro dojíždění do práce
• roční bonus
• a mnoho dalšího!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jana Sigmunda 78, 783 49  Lutín-Lutín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, možnost občasné práce z domova, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, zahraniční pracovní cesty

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

John Crane a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavlína Neubauerová
J. Sigmunda 78
783 49  Lutín-Lutín
Česká republika
Telefon: 730 580 122
Powered by LMC